O nás

Vítejte na internetové prezentaci brněnské oděvní značky HAILLO.

Ravanni, s.r.o. vznikla pod názvem Haillo, spol. s r.o. roku 1991. Společnost původně zaměřena výhradně na oděvní výrobu s důrazem na kvalitu a vlastní tvorbu zejména dětské a mladé módy. Název Ravanni je používán od roku 2007, kdy se společnost Haillo spojila s firmou Ing. Jiří Uvízl – SURFO – specialistou na výrobu a prodej reklamních a firemních oděvů a reklamních předmětů velmi rozmanitého sortimentu. Spojením těchto dvou celků vznikla společnost s dostatečně širokým záběrem, aby dokázala uspokojit požadavky jak náročného spotřebitele, tak zákazníka se skromnějšími nároky.

Pod značkou Haillo dodáváme do maloobchodní sítě dětské oděvy, mladou a dámskou módu z úpletových materiálů široké škály barev i materiálového složení. Naší prioritou je oblékat zákazníky do pohodlného a módního oblečení. Kolekce, které vzorujeme s půlročním předstihem, jsou rozděleny do několika ucelených módních směrů. V naší nabídce najdete výrobky sportovního, streetwearového, ale i romantického stylu.

Velikostní sortiment se pohybuje od velikosti 98 až po 170. Dámské a pánské i ve velkostech S – XXXL. Volíme kvalitní bavlněné materiály s příměsí elastanu nebo viskózy, avšak i efektní materiály s potisky či krešováním. Materiály jsou jak od tuzemských, tak i zahraničních dodavatelů a mají atest zdravotní nezávadnosti, stálobarevnosti a srážlivosti od TZÚ Brno (Textilní zkušební ústav).

Nové kolekce jsou dvakrát do roka prezentovány na veletrhu Styl v Brně, kde si vybrané zboží můžete objednat. Můžete nás navštívit přímo v našem firemním skladu a nově také na našem e-shopu. Další možností objednání je i přes síť dealerů a samozřejmě i telefonicky, faxem či e- mailem. Své výrobky dodáváme nejen na český, ale i slovenský trh v zastoupení menších i větších odběratelů. Největším odběratelem v této oblasti je Globus ČR k.s.

Co tedy můžeme nabídnout v oblasti zakázkové výroby firemních oděvů, či reklamy?

V první řadě vycházíme z vlastní výroby oděvů, což nám umožňuje dodat žádané zboží rychle a současně respektovat individuální požadavky zákazníka.

Naše služby jsou v tomto směru komplexní, neboť naše vývojové pracoviště, modelárna dokáže pružně reagovat na poptávku klienta a dokáže s ním výrobek dořešit až do posledního detailu. Návrh, je zde rovněž odzkoušen, posléze vyroben.

Dle potřeby zákazníka řešíme i logistiku. Na používané materiály i zpracování je kladen zvláštní důraz, neboť nabídka je poměrně široká.

V tomto směru spoléháme na osvědčené dodavatele a zejména na spolupráci s Textilním zkušebním ústavem v Brně, který na kvalitu materiálů dohlíží a poskytuje potřebné zkoušky, případně certifikáty.

Vedle klasických přírodních materiálů (bavlna, modal - viskóza) a jejich směsi s lycrou, používáme i materiály tzv. funkční, které se používají zejména na výrobu sportovního ošacení (golf, cyklistika, lyžování atd.), od funkčního spodního prádla, přes windstopperové mikiny a trička až po svrchní oděvy např. softshellové bundy, vesty apod.

Našimi nejvýznamnějšími zákazníky v oblasti zakázkové výroby jsou:

K této oděvní výrobě nabízíme poměrně rozsáhlou kolekci reklamních a dárkových předmětů, která je současně obsažena v našem katalogu a částečně nabízena jako zakázková s možností úprav dle požadavku klienta. Například: Soupravy pro gurmány, hodinky, lisovaná trička do nejrůznějších forem, čajové soupravy, vína tuzemská i zahraniční, destiláty, kožená galanterie, zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů.

Co tedy nabízíme?

My věříme, že servis a kvalita spolu s rozumnými cenami splňuje to, čemu se říká "Reklama na míru"....

... a je vcelku lhostejné, zda naše výrobky jsou použity k čistě reklamním účelům. My si zakládáme právě na tom, že naše oděvy splňují kriteria nejen výborné kvality, ale i příjemného designu, takže naše oděvy nejen vydrží, ale také potěší.

O tom svědčí i spokojenost našich stálých zákazníků.