Dámské oblečení

Dámská kolekce pro sezónu JARO/LÉTO představuje šaty, sukně, halenky, topy, a tuniky z kvalitních materiálů, mezi kterými dominuje viskóza s lycrou, či stále více oblíbený vzdušný micropolyester, který oceníte když rostou teploty během parného letního dne.

Nová kolekce Haillo jaro/léto 2020 bude i letos ve znamení květinových a geometrických vzorů, které přínáší vidinu rozkvetlé jarní louky i letního žáru v přímořských letoviscích. Letní paleta barev kombinuje barvy v odstínech královsky modré, tyrkysové, zářivě zelené, korálové a růžové, tyto barvy napříč kolekcí postupně světlají až ke světle žluté, smetanové a čistě bílé.

Kolekce je plná šatů, které si oblíbíte na večerní promenády okolo utichlého přístavu i na pobíhání po rozpálených ulicích měst. Nechybí ani tolik oblíbený námořnický styl, ať už v jednoduché modro-bílé kombinaci či červeno-modro-bílé barvy proužků.

Řada halenek, sukní i šatů z viskózového úpletu v decentních smetanových a pastelových vzorech, či jednobarevný materiál v kombinaci s potištěnou krajkou může být elegantním oblečením také pro slavnostní příležitosti.

 

Nakoupit v e-shopu

 

JARO/LÉTO 2020PODZIM/ZIMA 2019/2020Nakoupit v e-shopu