O NÁS

Ravanni, s.r.o. vznikla pod názvem Haillo, spol. s r.o. roku 1991. Společnost, původně zaměřená výhradně na oděvní výrobu s důrazem na kvalitu a vlastní tvorbu zejména dětské a mladé módy. Název Ravanni je používán od roku 2007, kdy se společnost Haillo spojila s firmou Ing. Jiří Uvízl – SURFO – specialistou na výrobu a prodej reklamních a firemních oděvů a reklamních předmětů velmi rozmanitého sortimentu. Spojením těchto dvou celků vznikla společnost s dostatečně širokým záběrem, aby dokázala uspokojit požadavky jak náročného spotřebitele, tak i zákazníka se skromnějšími nároky.

Pod značkou Haillo dodáváme do maloobchodní sítě dámskou módu z úpletových materiálů široké škály barev i materiálového složení. Naší prioritou je oblékat zákazníky do pohodlného a módního oblečení. Kolekce, které vzorujeme s půlročním předstihem, jsou rozděleny do několika ucelených módních směrů pro dané sezónní období.

Dámskou módu vyrábíme ve velikostech 36 - 50, pánské ve velikostech M – XXXL. Volíme kvalitní  materiály - viskózy s příměsí elastanu, žakáry, hřejivé svetroviny i efektní materiály s potisky.  Materiály jsou převážně od zahraničních dodavatelů, mají atest zdravotní nezávadnosti, stálobarevnosti a srážlivosti od TZÚ Brno (Textilní zkušební ústav).

Nové kolekce jsou dvakrát do roka prezentovány na veletrhu Styl v Brně, kde si vybrané zboží můžete objednat. Můžete nás navštívit přímo v našem firemním skladu a nově také na našem e-shopu. Další možností objednání je i přes síť dealerů a samozřejmě i telefonicky nebo e- mailem. Své výrobky dodáváme nejen na český, ale i slovenský trh v zastoupení menších i větších odběratelů.

Co tedy můžeme nabídnout v oblasti zakázkové výroby firemních oděvů, či reklamy?

V první řadě vycházíme z vlastní výroby oděvů, což nám umožňuje dodat žádané zboží rychle a současně respektovat individuální požadavky zákazníka.

Naše služby jsou v tomto směru komplexní, neboť naše vývojové pracoviště, modelárna dokáže pružně reagovat na poptávku klienta a dokáže s ním výrobek dořešit až do posledního detailu. Návrh, je zde rovněž odzkoušen, posléze vyroben.

Dle potřeby zákazníka řešíme i logistiku. Na používané materiály i zpracování je kladen zvláštní důraz, neboť nabídka je poměrně široká.

V tomto směru spoléháme na osvědčené dodavatele a zejména na spolupráci s Textilním zkušebním ústavem v Brně, který na kvalitu materiálů dohlíží a poskytuje potřebné zkoušky, případně certifikáty.

Vedle klasických přírodních materiálů (bavlna, modal - viskóza) a jejich směsi s lycrou, používáme i materiály tzv. funkční, které se používají zejména na výrobu sportovního ošacení (golf, cyklistika, lyžování atd.), od funkčního spodního prádla, přes windstopperové mikiny a trička až po svrchní oděvy např. softshellové bundy, vesty apod.

  • Používané materiály mohou mít zvláštní úpravu, např. antibakterální, antipeelingovou, pobrus.
  • Mohou být vybarveny, potištěny, vyšity (včetně 3D výšivek) dle přání klienta.
  • Tkané či plastové etikety, či jiné zdobné prvky na zakázku.

Našimi nejvýznamnějšími zákazníky v oblasti zakázkové výroby jsou:

  • Škoda Auto a.s.
  • Barum Continental a.s.
  • Heineken Česká republika a.s.
  • Škoda Motorsport a.s. (rallye IRC)
  • Rodinný pivovar Bernard a.s.
  • Novartis s.r.o. a další

K této oděvní výrobě nabízíme poměrně rozsáhlou kolekci reklamních a dárkových předmětů, která je současně obsažena v našem katalogu a částečně nabízena jako zakázková s možností úprav dle požadavku klienta. Například: Soupravy pro gurmány, hodinky, lisovaná trička do nejrůznějších forem, čajové soupravy, vína tuzemská i zahraniční, destiláty, kožená galanterie, zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů.

Co tedy nabízíme?

My věříme, že servis a kvalita spolu s rozumnými cenami splňuje to, čemu se říká "Reklama na míru"....

... a je vcelku lhostejné, zda naše výrobky jsou použity k čistě reklamním účelům. My si zakládáme právě na tom, že naše oděvy splňují kriteria nejen výborné kvality, ale i příjemného designu, takže naše oděvy nejen vydrží, ale také potěší.

O tom svědčí i spokojenost našich stálých zákazníků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení